קורס סייבר מודיעיני

האקינג פיזי
ומרחוק

האקינג לצורך הגנה
ופרציה

הנדסת אנוש
יומנייט

למי נועד הקורס

מיועד במיוחד לאנשים השואפים להתחיל את הקריירה שלהם בתחומי אבטחת סייבר ומודיעין.

מטרת הקורס

מטרת הקורס היא לצייד את המשתתפים עם הכישורים, הידע והניסיון המעשי הדרושים כדי להצליח בתעשיית הסייבר והמודיעין.

באמצעות שילוב של הדרכה תיאורטית, הכשרה מעשית ותיאורי מקרה אמיתיים, המשתתפים יקבלו את המומחיות הנדרשת כדי להצטיין בתחומי הסייבר והמודיעין.

מתכונת הקורס

הקורס שלנו מתקיים במסלול אחד שאורכו שמונה חודשים (32 שבועות) ומתקיים פעמיים בשבוע בין השעות 18:00 - 22:00.

דרישות

על מנת להתקבל לקורס לא נדרש ידע מקדים בתחום או ניסיון תעסוקתי כזה או אחר. אנחנו מלמדים אתכם הכל מאפס, ומובילים אתכם יד ביד עד להצלחה. תכנית זו מספקת הכשרה מעשית ומומחיות בתחום אבטחת הסייבר ואבטחת מידע לאנשים שמגיעים ללא רקע מהתחום.

החזון שלנו

החזון שלנו לקורס אבטחת סייבר ומודיעין אנושי הוא להעצים אנשים עם הידע, הכישורים וכל מה שנדרש על מנת להצטיין בתחום הדינמי והמתפתח של אבטחת סייבר. אנו שואפים ליצור סביבת למידה המטפחת חדשנות, חשיבה ביקורתית והבנה עמוקה של יחסי הגומלין בין טכנולוגיה והתנהגות אנושית.
אנו שואפים לייצר אנשי אבטחת סייבר בעלי גישה חדשנית לאבטחת סייבר, המכירה במשמעות של מומחיות טכנית והבנה אנושית כאחד. אנחנו מפתחים בוגרים שיכולים לנתח, לצפות ולהגיב לאיומים המתעוררים ביעילות תוך התחשבות במרכיב האנושי בפעולות סייבר.
אצלנו תוכלו למצוא קורס שחורג מהידע התיאורטי, תוך שימת דגש על התנסויות מעשית המשכפלות תרחישים בעולם האמיתי. על ידי שיתוף פעולה עם מובילים בתעשייה, שיתוף פעולה עם חברות ולקוחות אמיתיים והשקעת תלמידים בפעולות סייבר שוטפות, אנו מספקים סביבת למידה המשקפת את האתגרים והדרישות של תעשיית אבטחת הסייבר.
החזון שלנו לקורס אבטחת סייבר והיומינט הוא ליצור חוויה חינוכית לימודית המייצרת אנשי מקצוע מיומנים בתחום אבטחת סייבר עם הבנה עמוקה של התנהגות אנושית. אנו שואפים לטפח קהילה של לומדים לכל החיים בעלי המומחיות הטכנית, יכולות החשיבה הביקורתית והערכים האתיים הדרושים כדי להגן ולהבטיח את העולם הדיגיטלי שאנו חיים בו.

יתרונות הקורס שלנו

תכנית לימודים מקיפה: תכנית הלימודים של הקורס שלנו מעוצבת בקפידה כדי לכסות מגוון רחב של נושאי אבטחת סייבר, מה שמבטיח שתקבל חינוך מעוגל היטב. מהיסודות של מערכות הפעלה ותכנות ועד למושגים מתקדמים באסטרטגיות התקפה והגנה, תצבור מומחיות בתחומים שונים של אבטחת סייבר.

גישה מעשית: אנו שמים דגש על למידה מעשית כדי לספק לך מיומנויות מעשיות שתוכל ליישם בתרחישים בעולם האמיתי. באמצעות תרגילים מדומים ופרויקטים אינטראקטיביים, תהיה לך הזדמנות ליישם את הידע שלך ולפתח יכולות פתרון בעיות.

מדריכים מומחים: המדריכים שלנו הם אנשי מקצוע ותיקים ובעלי ניסיון רב בתעשיית אבטחת הסייבר. הם מביאים את שפע הידע שלהם, תובנות התעשייה והמומחיות המעשית שלהם לכיתה, ומציעים הדרכה וחונכות שלא יסולא בפז לאורך הקורס.

שיתוף פעולה בתעשייה: אנו מאמינים בגישור על הפער בין האקדמיה לתעשייה. לאורך הקורס אנו משתפים פעולה עם חברות אבטחת סייבר ידועות, ומאפשרים לך לקבל חשיפה לחברות אמיתיות, ללקוחות ולפעילות סייבר שוטפת. התנסות ממקור ראשון תשפר את ההבנה שלך בתחום ותכין אותך לדרישות התעשייה.

הזדמנויות התמחות: ככל שתתקדם בקורס, תהיה לך הזדמנות להתמחות בתחומים ספציפיים של אבטחת סייבר שמתיישרים עם תחומי העניין ומטרות הקריירה שלך. בין אם אתה נלהב מבדיקות חדירה, אבטחת רשת, זיהוי פלילי דיגיטלי או כל נישה אחרת, אנו מספקים משאבים והדרכה שיעזרו לך לחקור ולהצטיין בהתמחות שבחרת.

שילוב יומינט: יומינט, המיזוג של טכנולוגיה ואינטליגנציה אנושית, נשאר חוט קבוע לאורך הקורס. היבט ייחודי זה מדגיש את החשיבות של הבנת התנהגות אנושית, הנדסה חברתית וגורמים פסיכולוגיים באבטחת סייבר. תלמד לחשוב גם כמו תוקף וגם כמו מגן תוך התחשבות במרכיב האנושי בפעולות סייבר.

הכנה לקריירה: לקראת סוף הקורס אנו מקדישים זמן משמעותי להכנתך לשוק העבודה. מפגשי הדרכה לקריירה שלנו מכסים נושאים חיוניים כמו כתיבת קורות חיים, טכניקות ראיונות ואסטרטגיות נטוורקינג. אנו מציידים אותך בכלים ובידע כדי להמשיך בביטחון בעמדות התחלתיות ולהשיק קריירה מצליחה בתחום אבטחת סייבר.

תמיכה מתמשכת: אנו מאמינים שלמידה היא מסע מתמשך, גם מעבר לסיום הקורס. זו הסיבה שאנו מספקים תמיכה מתמשכת לתלמידים שלנו. שרת הדיסקורד שלנו משמש כמרכז ליצירת רשתות, משאבי למידה נוספים ופלטפורמה לחיבור עם מדריכים ותלמידים עמיתים לתמיכה מתמשכת ושיתוף ידע.

שאלות נפוצות

HuTech מציעה לך את חווית הלמידה הטובה ביותר.אנחנו יכולים לעזור לך להשיג את עבודת החלומות שלך עם יחס מתמיד בסטודנטים, פעילות ותרגול חי בהתאם לציפיות התעשייה ועוד הרבה יותר.המטרה היא לקחת אותך מנקודה א’ לנקודה ב’ כשאתה אפילו לא בנקודה א’.
תעודה רשמית מטעמנו, תיק עבודות לצד חוות דעת מעמיקה, עזרה במציאת עבודה (כן, ליטרלי עד הרגע שתתקבלו), אפשרות להמשך קבלת תואר במקצוע באוניברסיטאות נחשבות מסביב לעולם בזמן מקוצר, הכנה מקצועית לתעודות נחשבות במקצוע, פגישה עם אנשי הצללים במקצוע ותרגול חי של מבצעים מעולם הסייבר (הגנה ותקיפה, אצלנו לא עושים חצי עבודה).
תמיד תוכלו למצוא אותנו ברחבי כל פלטפורמה אפשרית (קבוצת וואטסאפ ושרת דיסקורד שיכיל את כל החומרים הנלמדים, שם יחכו לכם בשיחה צוות המרצים בכל זמן נתון על מנת לענות לכל שאלה שתהיה לכם.
לא, אנחנו פה כדי להקל עליך.לימודים היישר מהבית (למרות שיש לנו משרד מגניב בראשון לציון שאתם תמיד מוזמנים להגיע אליו גם בימים שאין קורסים), שבעה מקומות מפוזרים ברחבי הארץ כדי שגם אליהם תוכלו להגיע ללמוד במידה ותרצו (כן, יש לנו חניה חינם)
לא, אין צורך בשום ניסיון או לימודים מקדימים.בואו כמו שאתם.
כדי להיות זכאי לתעודה, עליך להיות נוכח ב-80% מהשיעורים ולמסור את כל המטלות שנתנו המדריכים.

צריכים יועץ לקורס שלנו? צור איתנו קשר עכשיו

תנאי שירות

תנאים והתניות אלה מפרטים את הכללים והתקנות לשימוש באתר ITSHUTECH, הממוקם בכתובת itshutech.com.על ידי גישה לאתר זה אנו מניחים שאתה מקבל תנאים והתניות אלה. אל תמשיך להשתמש ב- ITSHUTECHאם אינך מסכים לקבל את כל התנאים וההתניות המפורטים בדף זה.המינוח הבא חל על תנאים והגבלות אלה, הצהרת פרטיות והודעת הצהרה וכל ההסכמים: “ לקוח ”, “ אתה ” ו- “ ” מתייחס אליך, האדם נכנס לאתר זה ותואם לתנאי החברה. “ החברה ”, “ עצמנו ”, “ אנו ” “ שלנו ” ו- “ Us ”, מתייחסת לחברה שלנו. “ מפלגה ”, “ צדדים ”, או “ Us ”, מתייחס הן ללקוח והן לעצמנו. כל התנאים מתייחסים להצעה, קבלה ושיקול של תשלום הדרוש לביצוע תהליך הסיוע שלנו ללקוח באופן המתאים ביותר למטרה המפורשת של מענה לצרכי הלקוח בגין מתן השירותים המוצהרים של החברה, בהתאם לחוק ההולנדי ובכפוף לו. כל שימוש במינוח שלעיל או במילים אחרות ביחיד, ברבים, באותיות רישיות ו / או הוא / היא או הם, נלקחים להחלפה ולכן מתייחסים לזה.

עוגיות

אנו משתמשים בעוגיות. על ידי כניסה ל- ITSHUTECH, הסכמת להשתמש בעוגיות בהסכם עם מדיניות הפרטיות של ITSHUTECH.רוב האתרים האינטראקטיביים משתמשים בעוגיות כדי לאפשר לנו לאחזר את פרטי המשתמש עבור כל ביקור. העוגיות משמשות את אתר האינטרנט שלנו כדי לאפשר פונקציונליות של אזורים מסוימים כדי להקל על אנשים המבקרים באתר שלנו. חלק מהשותפים השותפים / פרסומות שלנו עשויים להשתמש גם בעוגיות.

רישיון

אחרת צוין, ITSHUTECHו / או מורשי הרישיון שלה הם בעלי זכויות הקניין הרוחני עבור כל החומרים ב- ITSHUTECH. כל זכויות הקניין הרוחני שמורות. אתה יכול לגשת לזה מ- ITSHUTECHלשימושך האישי בכפוף למגבלות שנקבעו בתנאים והגבלות אלה.אסור לך:
 • פרסם מחדש חומר מ- ITSHUTECH
 • למכור, לשכור או להעניק רישיון משנה מ- ITSHUTECH
 • שכפול, שכפול או העתק של חומר מ- ITSHUTECH
 • הפץ מחדש תוכן מ- ITSHUTECH
הסכם זה יחל במועד זה. חלקים מאתר זה מציעים למשתמשים הזדמנות לפרסם ולהחליף דעות ומידע באזורים מסוימים באתר. ITSHUTECHאינו מסנן, עורך, מפרסם או סוקר תגובות לפני נוכחותם באתר. הערות אינן משקפות את השקפותיהם ודעותיהם של ITSHUTECH, סוכניה ו / או שלוחותיה. הערות משקפות את השקפותיו ודעותיו של האדם שמפרסם את השקפותיו ודעותיו. ככל שמותר על פי החוקים החלים, ITSHUTECHלא תהיה אחראית להערות או לכל אחריות, נזק או הוצאות שנגרמו ו / או סבלו כתוצאה מכל שימוש ו/או פרסום ו / או הופעת התגובות באתר זה.ITSHUTECH שומרת לעצמה את הזכות לפקח על כל התגובות ולהסיר כל הערה שיכולה להיחשב כלא הולמת, פוגעת או גורמת להפרת תנאים והגבלות אלה.אתה מתחייב ומייצג את זה:
 • אתה רשאי לפרסם את ההערות באתר שלנו ויש לך את כל הרישיונות וההסכמות הנדרשים לכך;
 • ההערות אינן פולשות לשום זכות קניין רוחני, לרבות ללא הגבלה זכויות יוצרים, פטנטים או סימנים מסחריים של צד שלישי כלשהו;
 • ההערות אינן מכילות חומר משמיץ, בעל לשון הרע, פוגעני, מגונה או בלתי חוקי אחר המהווה פלישה לפרטיות.
 • ההערות לא ישמשו לבקשת או לקידום פעילויות עסקיות או מותאמות אישית או הצגת פעילויות מסחריות או פעילות בלתי חוקית.
אתה מעניק בזאת ל- ITSHUTECHרישיון שאינו בלעדי לשימוש, לשכפול, לערוך ולאשר לאחרים להשתמש, לשכפל ולערוך כל אחת מההערות שלך בכל צורות, פורמטים או מדיה.

היפר קישור לתוכן שלנו

ארגונים הבאים רשאים לקשר לאתר שלנו ללא אישור מראש ובכתב:
 • סוכנויות ממשלתיות;
 • מנועי חיפוש;
 • ארגוני חדשות;
 • מפיצי ספריות מקוונים עשויים לקשר לאתר שלנו באותו אופן שהם מקשרים היפר לאתרי האינטרנט של עסקים רשומים אחרים; ו
 • עסקים מוסמכים רחבים במערכת למעט שידול לעמותות, קניונים לצדקה וקבוצות התרמה של צדקה אשר עשויים שלא להקליד לאתר האינטרנט שלנו.
ארגונים אלה עשויים לקשר לדף הבית שלנו, לפרסומים או למידע אחר באתר כל עוד הקישור: ( a ) אינו מטעה בשום דרך; ( b ) אינו מרמז באופן שגוי על חסות, אישור או אישור של הצד המקשר ומוצריו ו / או שירותיו; ו- ( c ) מתאים להקשר של אתר הצד המקשר.אנו עשויים לשקול ולאשר בקשות קישור אחרות מהסוגים הבאים של ארגונים:
 • מקורות מידע צרכניים ו / או עסקיים ידועים;
 • אתרים קהילתיים;
 • עמותות או קבוצות אחרות המייצגות צדקה;
 • מפיצי ספריות מקוונות;
 • פורטלי אינטרנט;
 • משרדי חשבונאות, משפטים וייעוץ
 • מוסדות חינוך ועמותות סחר.
אנו נאשר בקשות קישור מארגונים אלה אם נחליט כי: ( ) הקישור לא יגרום לנו להראות בצורה לא חיובית לעצמנו או לעסקים המאושרים שלנו; ( b ) לארגון אין רשומות שליליות איתנו; ( c ) התועלת לנו מהנראות של ההיפר-קישור מפצה את היעדר ITSHUTECH; ו ( d ) הקישור הוא בהקשר של מידע כללי על משאבים.ארגונים אלה עשויים לקשר לדף הבית שלנו כל עוד הקישור: ( a ) אינו מטעה בשום דרך; ( b ) אינו מרמז באופן שגוי על חסות, אישור או אישור של הצד המקשר ומוצריו או שירותיו; ו- ( c ) מתאים בהקשר של אתר הצד המקשר.אם אתה אחד הארגונים המפורטים בפסקה 2 לעיל ומעוניין לקשר לאתר שלנו, עליך ליידע אותנו על ידי שליחת דואר אלקטרוני ל- ITSHUTECH. אנא כלול את שמך, שם הארגון שלך, פרטי הקשר וכן את כתובת האתר של האתר שלך, רשימה של כל כתובות האתרים מהן אתה מתכוון לקשר לאתר שלנו, ורשימה של כתובות האתרים באתר שלנו שאליה תרצה לקשר. המתן 2-3 שבועות לתגובה.ארגונים מאושרים עשויים להקליד לאתר שלנו באופן הבא:
 • באמצעות שם החברה שלנו; או
 • באמצעות איתור המשאבים האחיד המקושר אליו; או
 • על ידי שימוש בכל תיאור אחר של האתר שלנו המקושר לזה הגיוני בהקשר ובפורמט של התוכן באתר הצד המקשר.
לא תותר להשתמש בלוגו ITSHUTECHאו ביצירות אמנות אחרות לקישור בין הסכם רישיון לסימן מסחרי.

iFrames

ללא אישור מראש ואישור בכתב, אינך רשאי ליצור מסגרות סביב דפי האינטרנט שלנו המשנים בשום דרך את המצגת החזותית או המראה של אתר האינטרנט שלנו.

אחריות לתוכן

לא נהיה אחראים לכל תוכן שיופיע באתר שלך. אתה מסכים להגן עלינו ולהגן עלינו מפני כל הטענות העולות באתר שלך. שום קישור ( s ) לא אמור להופיע בכל אתר שעשוי להתפרש כעליבה, מגונה או פלילית, או שמפר, מפר או מפר או תומך בהפרה או הפרה אחרת של, כל זכויות צד ג.

הפרטיות שלך

אנא קרא את מדיניות הפרטיות

שמירת זכויות

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לבקש שתסיר את כל הקישורים או כל קישור מסוים לאתר שלנו. אתה מאשר להסיר מייד את כל הקישורים לאתר שלנו על פי בקשה. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לקיים תנאים ותנאים אלה והיא מקשרת בין מדיניות בכל עת. על ידי קישור רציף לאתר שלנו, אתה מסכים להיות מחויב לתנאים המקשרים הללו ולעקוב אחריהם.

הסרת קישורים מאתר האינטרנט שלנו

אם אתה מוצא קישור כלשהו באתר שלנו פוגע מכל סיבה שהיא, אתה חופשי ליצור קשר ולהודיע לנו בכל רגע. נשקול בקשות להסרת קישורים אך איננו מחויבים או כך או להגיב אליך ישירות.אם אתה מוצא קישור כלשהו באתר שלנו פוגע מכל סיבה שהיא, אתה חופשי ליצור קשר ולהודיע לנו בכל רגע. נשקול בקשות להסרת קישורים אך איננו מחויבים או כך או להגיב אליך ישירות.

הצהרת אחריות

במידה המרבית המותרת על פי החוק החל, אנו מחריגים את כל הייצוגים, האחריות והתנאים הנוגעים לאתר שלנו והשימוש באתר זה. שום דבר בהצהרה זו לא יעשה:
 • להגביל או לשלול את האחריות שלנו או שלך למוות או לפגיעה אישית;
 • להגביל או לשלול את האחריות שלנו להונאה או להצגה שגויה של הונאה;
 • להגביל את התחייבויותינו או אתך בכל דרך שאינה מותרת על פי החוק החל; או
 • לא לכלול התחייבויות שלנו או שלך שלא ניתן להחריג על פי החוק החל.
המגבלות ואיסורי האחריות שנקבעו בסעיף זה ובמקומות אחרים בהצהרה זו: ( a ) כפופים לפסקה הקודמת; ו- ( b ) מסדירים את כל ההתחייבויות הנובעות מההצהרה, לרבות התחייבויות הנובעות בחוזה, בנזיקין והפרת חובה סטטוטורית.כל עוד האתר והמידע והשירותים באתר ניתנים ללא עלות, לא נהיה אחראים לכל אובדן או נזק מכל סוג שהוא.

תנאי שירות

תנאים והתניות אלה מפרטים את הכללים והתקנות לשימוש באתר ITSHUTECH, הממוקם בכתובת itshutech.com.על ידי גישה לאתר זה אנו מניחים שאתה מקבל תנאים והתניות אלה. אל תמשיך להשתמש ב- ITSHUTECHאם אינך מסכים לקבל את כל התנאים וההתניות המפורטים בדף זה.המינוח הבא חל על תנאים והגבלות אלה, הצהרת פרטיות והודעת הצהרה וכל ההסכמים: “ לקוח ”, “ אתה ” ו- “ ” מתייחס אליך, האדם נכנס לאתר זה ותואם לתנאי החברה. “ החברה ”, “ עצמנו ”, “ אנו ” “ שלנו ” ו- “ Us ”, מתייחסת לחברה שלנו. “ מפלגה ”, “ צדדים ”, או “ Us ”, מתייחס הן ללקוח והן לעצמנו. כל התנאים מתייחסים להצעה, קבלה ושיקול של תשלום הדרוש לביצוע תהליך הסיוע שלנו ללקוח באופן המתאים ביותר למטרה המפורשת של מענה לצרכי הלקוח בגין מתן השירותים המוצהרים של החברה, בהתאם לחוק ההולנדי ובכפוף לו. כל שימוש במינוח שלעיל או במילים אחרות ביחיד, ברבים, באותיות רישיות ו / או הוא / היא או הם, נלקחים להחלפה ולכן מתייחסים לזה.

עוגיות

אנו משתמשים בעוגיות. על ידי כניסה ל- ITSHUTECH, הסכמת להשתמש בעוגיות בהסכם עם מדיניות הפרטיות של ITSHUTECH.רוב האתרים האינטראקטיביים משתמשים בעוגיות כדי לאפשר לנו לאחזר את פרטי המשתמש עבור כל ביקור. העוגיות משמשות את אתר האינטרנט שלנו כדי לאפשר פונקציונליות של אזורים מסוימים כדי להקל על אנשים המבקרים באתר שלנו. חלק מהשותפים השותפים / פרסומות שלנו עשויים להשתמש גם בעוגיות.

רישיון

אחרת צוין, ITSHUTECHו / או מורשי הרישיון שלה הם בעלי זכויות הקניין הרוחני עבור כל החומרים ב- ITSHUTECH. כל זכויות הקניין הרוחני שמורות. אתה יכול לגשת לזה מ- ITSHUTECHלשימושך האישי בכפוף למגבלות שנקבעו בתנאים והגבלות אלה.אסור לך:
 • פרסם מחדש חומר מ- ITSHUTECH
 • למכור, לשכור או להעניק רישיון משנה מ- ITSHUTECH
 • שכפול, שכפול או העתק של חומר מ- ITSHUTECH
 • הפץ מחדש תוכן מ- ITSHUTECH
הסכם זה יחל במועד זה. חלקים מאתר זה מציעים למשתמשים הזדמנות לפרסם ולהחליף דעות ומידע באזורים מסוימים באתר. ITSHUTECHאינו מסנן, עורך, מפרסם או סוקר תגובות לפני נוכחותם באתר. הערות אינן משקפות את השקפותיהם ודעותיהם של ITSHUTECH, סוכניה ו / או שלוחותיה. הערות משקפות את השקפותיו ודעותיו של האדם שמפרסם את השקפותיו ודעותיו. ככל שמותר על פי החוקים החלים, ITSHUTECHלא תהיה אחראית להערות או לכל אחריות, נזק או הוצאות שנגרמו ו / או סבלו כתוצאה מכל שימוש ו/או פרסום ו / או הופעת התגובות באתר זה.ITSHUTECH שומרת לעצמה את הזכות לפקח על כל התגובות ולהסיר כל הערה שיכולה להיחשב כלא הולמת, פוגעת או גורמת להפרת תנאים והגבלות אלה.אתה מתחייב ומייצג את זה:
 • אתה רשאי לפרסם את ההערות באתר שלנו ויש לך את כל הרישיונות וההסכמות הנדרשים לכך;
 • ההערות אינן פולשות לשום זכות קניין רוחני, לרבות ללא הגבלה זכויות יוצרים, פטנטים או סימנים מסחריים של צד שלישי כלשהו;
 • ההערות אינן מכילות חומר משמיץ, בעל לשון הרע, פוגעני, מגונה או בלתי חוקי אחר המהווה פלישה לפרטיות.
 • ההערות לא ישמשו לבקשת או לקידום פעילויות עסקיות או מותאמות אישית או הצגת פעילויות מסחריות או פעילות בלתי חוקית.
אתה מעניק בזאת ל- ITSHUTECHרישיון שאינו בלעדי לשימוש, לשכפול, לערוך ולאשר לאחרים להשתמש, לשכפל ולערוך כל אחת מההערות שלך בכל צורות, פורמטים או מדיה.

היפר קישור לתוכן שלנו

ארגונים הבאים רשאים לקשר לאתר שלנו ללא אישור מראש ובכתב:
 • סוכנויות ממשלתיות;
 • מנועי חיפוש;
 • ארגוני חדשות;
 • מפיצי ספריות מקוונים עשויים לקשר לאתר שלנו באותו אופן שהם מקשרים היפר לאתרי האינטרנט של עסקים רשומים אחרים; ו
 • עסקים מוסמכים רחבים במערכת למעט שידול לעמותות, קניונים לצדקה וקבוצות התרמה של צדקה אשר עשויים שלא להקליד לאתר האינטרנט שלנו.
ארגונים אלה עשויים לקשר לדף הבית שלנו, לפרסומים או למידע אחר באתר כל עוד הקישור: ( a ) אינו מטעה בשום דרך; ( b ) אינו מרמז באופן שגוי על חסות, אישור או אישור של הצד המקשר ומוצריו ו / או שירותיו; ו- ( c ) מתאים להקשר של אתר הצד המקשר.אנו עשויים לשקול ולאשר בקשות קישור אחרות מהסוגים הבאים של ארגונים:
 • מקורות מידע צרכניים ו / או עסקיים ידועים;
 • אתרים קהילתיים;
 • עמותות או קבוצות אחרות המייצגות צדקה;
 • מפיצי ספריות מקוונות;
 • פורטלי אינטרנט;
 • משרדי חשבונאות, משפטים וייעוץ
 • מוסדות חינוך ועמותות סחר.
אנו נאשר בקשות קישור מארגונים אלה אם נחליט כי: ( ) הקישור לא יגרום לנו להראות בצורה לא חיובית לעצמנו או לעסקים המאושרים שלנו; ( b ) לארגון אין רשומות שליליות איתנו; ( c ) התועלת לנו מהנראות של ההיפר-קישור מפצה את היעדר ITSHUTECH; ו ( d ) הקישור הוא בהקשר של מידע כללי על משאבים.ארגונים אלה עשויים לקשר לדף הבית שלנו כל עוד הקישור: ( a ) אינו מטעה בשום דרך; ( b ) אינו מרמז באופן שגוי על חסות, אישור או אישור של הצד המקשר ומוצריו או שירותיו; ו- ( c ) מתאים בהקשר של אתר הצד המקשר.אם אתה אחד הארגונים המפורטים בפסקה 2 לעיל ומעוניין לקשר לאתר שלנו, עליך ליידע אותנו על ידי שליחת דואר אלקטרוני ל- ITSHUTECH. אנא כלול את שמך, שם הארגון שלך, פרטי הקשר וכן את כתובת האתר של האתר שלך, רשימה של כל כתובות האתרים מהן אתה מתכוון לקשר לאתר שלנו, ורשימה של כתובות האתרים באתר שלנו שאליה תרצה לקשר. המתן 2-3 שבועות לתגובה.ארגונים מאושרים עשויים להקליד לאתר שלנו באופן הבא:
 • באמצעות שם החברה שלנו; או
 • באמצעות איתור המשאבים האחיד המקושר אליו; או
 • על ידי שימוש בכל תיאור אחר של האתר שלנו המקושר לזה הגיוני בהקשר ובפורמט של התוכן באתר הצד המקשר.
לא תותר להשתמש בלוגו ITSHUTECHאו ביצירות אמנות אחרות לקישור בין הסכם רישיון לסימן מסחרי.

iFrames

ללא אישור מראש ואישור בכתב, אינך רשאי ליצור מסגרות סביב דפי האינטרנט שלנו המשנים בשום דרך את המצגת החזותית או המראה של אתר האינטרנט שלנו.

אחריות לתוכן

לא נהיה אחראים לכל תוכן שיופיע באתר שלך. אתה מסכים להגן עלינו ולהגן עלינו מפני כל הטענות העולות באתר שלך. שום קישור ( s ) לא אמור להופיע בכל אתר שעשוי להתפרש כעליבה, מגונה או פלילית, או שמפר, מפר או מפר או תומך בהפרה או הפרה אחרת של, כל זכויות צד ג.

הפרטיות שלך

אנא קרא את מדיניות הפרטיות

שמירת זכויות

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לבקש שתסיר את כל הקישורים או כל קישור מסוים לאתר שלנו. אתה מאשר להסיר מייד את כל הקישורים לאתר שלנו על פי בקשה. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לקיים תנאים ותנאים אלה והיא מקשרת בין מדיניות בכל עת. על ידי קישור רציף לאתר שלנו, אתה מסכים להיות מחויב לתנאים המקשרים הללו ולעקוב אחריהם.

הסרת קישורים מאתר האינטרנט שלנו

אם אתה מוצא קישור כלשהו באתר שלנו פוגע מכל סיבה שהיא, אתה חופשי ליצור קשר ולהודיע לנו בכל רגע. נשקול בקשות להסרת קישורים אך איננו מחויבים או כך או להגיב אליך ישירות.אם אתה מוצא קישור כלשהו באתר שלנו פוגע מכל סיבה שהיא, אתה חופשי ליצור קשר ולהודיע לנו בכל רגע. נשקול בקשות להסרת קישורים אך איננו מחויבים או כך או להגיב אליך ישירות.

הצהרת אחריות

במידה המרבית המותרת על פי החוק החל, אנו מחריגים את כל הייצוגים, האחריות והתנאים הנוגעים לאתר שלנו והשימוש באתר זה. שום דבר בהצהרה זו לא יעשה:
 • להגביל או לשלול את האחריות שלנו או שלך למוות או לפגיעה אישית;
 • להגביל או לשלול את האחריות שלנו להונאה או להצגה שגויה של הונאה;
 • להגביל את התחייבויותינו או אתך בכל דרך שאינה מותרת על פי החוק החל; או
 • לא לכלול התחייבויות שלנו או שלך שלא ניתן להחריג על פי החוק החל.
המגבלות ואיסורי האחריות שנקבעו בסעיף זה ובמקומות אחרים בהצהרה זו: ( a ) כפופים לפסקה הקודמת; ו- ( b ) מסדירים את כל ההתחייבויות הנובעות מההצהרה, לרבות התחייבויות הנובעות בחוזה, בנזיקין והפרת חובה סטטוטורית.כל עוד האתר והמידע והשירותים באתר ניתנים ללא עלות, לא נהיה אחראים לכל אובדן או נזק מכל סוג שהוא.